English
 
به پورتال استان سیستان و بلوچستان ، دیار نخل ، گز و آفتاب خوش آمدید.

اخبار

روابط عمومی ها منابع معتبر خبری رسانه ها باشند.

روابط عمومی ها منابع معتبر خبری رسانه ها باشند.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار: روابط عمومی ها منابع معتبر خبری رسانه ها باشند.

جواد سالارزهی گفت: روابط عمومی ها سعی کنند منابع معتبر رسانه ها باشند تا رسانه ها از منابع محلی و غیر معتبر برای ایجاد و انتشار اخبار استفاده نکنند و همواره با همدیگر تامل داشته باشند.

🔻معاون سیاسی و اجتماعی  فرماندار هیرمند در نشست با مسئولان روابط عمومی های دستگاه های اجرایی و اصحاب رسانه و مطبوعات عنوان کرد: نبود اطلاعات کافی باعث ایجاد شایعه می شود در همین خصوص روابط عمومی ها موظفند با اطلاع رسانی دقیق و به موقع از بروز شایعه جلوگیری کنند.

🔹وی افزود: با تمرکز بر ارتباطات توسعه ای می توان بسیاری از مشکلات شهرستان را رفع و زمینه توسعه اجتماعی و فرهنگی را ایجاد کرد.

🔹سالارزهی بیان داشت: نوع تصمیم گیری ها در شهرستان بر توجه به مبحث اطلاع رسانی و ارتباطات تمرکز دارد و عوامل اجتماعی در آن در نظر گرفته خواهد شد.

🔻معاون سیاسی فرماندار شهرستان هیرمند تصریح کرد: برنامه ها، مشکلات و مسائل شهرستان را می توان در چهار مقوله ی شرایط زندگی، جنبه های اطلاعاتی و فرهنگی، مسایل خاص اجتماعی و شاخص های مربوط به افکار عمومی و کیفیت زندگی تقسیم می شود که روابط عمومی ها و رسانه ها وظیفه دارند در این زمینه ها اطلاع رسانی و مردم را از عملکرد مسولین آگاه کنند

🔹سالارزهی نقش روابط عمومی های ادارات را در اطلاع رسانی به مردم و افکار عمومی بسیار مهم دانست و افزود: روابط عمومی ها سعی کنند منابع معتبر رسانه ها باشند تا رسانه ها از منابع محلی و غیر معتبر برای ایجاد و انتشار اخبار استفاده نکنند و همواره با همدیگر تامل داشته باشند.

روابط عمومی فرمانداری هیرمند
۱۳ دی ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


  • برای دریافت خبرنامه پورتال استان سیستان و بلوچستان، آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کنید:
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پورتال استان سیستان و بلوچستان می‌باشد.