اخبار

دیدار فرمانده قرارگاه شهید هراتی با فرماندار شهرستان هیرمند.

دیدار فرمانده قرارگاه شهید هراتی زابل و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان هیرمند با فرماندار شهرستان هیرمند مورخ1399/07/14 در محل فرمانداری.

دیدار فرمانده قرارگاه شهید هراتی زابل و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان هیرمند با فرماندار شهرستان هیرمند مورخ1399/07/14 در محل فرمانداری.

دیدار فرمانده قرارگاه شهید هراتی زابل و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان هیرمند به همراه جمعی از بسیجیان و همکاران با مهدی سرحدی فرماندار شهرستان هیرمند مورخ1399/07/14 در محل فرمانداری هیرمند صورت گرفت.

مهدی سرحدی فرماندار ضمن قدردانی از زحمات مجموعه سپاه در راستای رشد و شکوفایی  شهرستان در حوزه های مختلف بیان کرد : مجموعه فرمانداری هیرمند قدردان زحمات فرماندهان،کارکنان و بسیج مردمی هستند که دوشادوش دولت همواره در راستای ارتقاء امنیت و حفظ آرامش شهرستان تلاش خود را به کار بسته اند. وی اشاره به حمایت های سپاه از قشر کم برخوردار ضعیف شهرستان ادامه داد: مجموعه سپاه همواره تلاش ها و حمایت های لازم در راستای کمک به قشرکم برخوردار و ضعیف جامعه انجام داده است که این مایه مباهات مسئولین می باشد.

و با بیان اینکه بسیج و سپاه بازوان توانمند نظام اسلامی هستند و به خوبی به وظایف و رسالت خود عمل کرده اند و توجه به مردم و خدمت رسانی به آنها تاکید کردو افزود:فلسفه وجودی ما خدمت، و تلاش ما این است در این مسیر بتوانیم شرمنده امام(ره) و شهداء نباشیم.

در ادامه شهرکی فرمانده قرارگاه شهید هراتی زابل ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های فرماندار میدانی، جهادی و انقلابی شهرستان هیرمند گفت:مجموعه سپاه آمادگی خود را برای یاری به مسئولین شهرستان به ویزه مجموعه فرمانداری هیرمند در راستای پیشرفت، توسعه و رفع محرومیت شهرستان اعلام می کند.

در این نشست در خصوص موضوعات مختلف از قبیل فعالیت های اقتصادی که انجام شده اقدامات که در مدیریت بحران شهرستان صورت گرفت  و جلساتی که کشور افغانستان برگزار شد و گسترش برنامه های اقتصادی و معیشتی که برای مردم شهرستان در آینده در نظر دارند بحث و تبادل نظر شد.

 


۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۰
روابط عمومی فرمانداری هیرمند |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید