اخبار

دیدار فرماندار هیرمند با سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان

دیدار فرماندار هیرمند با سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان
*🌐 دیدار فرماندار هیرمند با سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان🌐*

*🌐به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هیرمند🌐*

*🌐جناب آقای برازنده با حضور در دفتر آقای مهندس سارانی سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان پیرو مطالبات مردمی در خصوص عدم توزیع درآمد حاصل از طرح رزاق دیدار و گفتگو نمود.*
ایشان ضمن تقدیر و تشکر از همه مجموعه هایی که با پیگیری باعث شکل گیری طرح رزاق در شمال استان شدند بیان داشت : اجرای این طرح در منطقه سیستان باعث امیدآفرینی در مردم شده است.
ایشان افزود: با عنایت به درخواست های متعدد برای ایجاد جایگاه جمع آوری سوخت و مشارکت در این طرح و استقبال خوب مردم انتظار می رود سازوکاری تعریف گردد تا با افزایش جایگاه های فعلی شرایط برای مشارکت سایر متقاضیان نیز فراهم گردد .
فرماندار هیرمند در ادامه با اشاره به سفر استاندار محترم به شهرستان هیرمند و بازدید از بازارچه میلک افزود : با عنایت به وظیفه ای که به مجموعه سازمان همیاری شهرداری استان در خصوص مشارکت و بهسازی مجموعه بازارچه های استان منجمله بازارچه میلک واگذار شده است و بنا بر تاکید استاندار محترم انتظار می رود موضوع بهسازی مجموعه میلک هرچه سریعتر کلید خورده تا فعالین تجاری و اقتصادی بتوانند از این مزیت به نحو مطلوب بهره ببرند .
در ادامه جناب آقای سارانی با اشاره به موضوعات مطرح شده از سوی فرماندار هیرمند بیان داشت : یکی از موضوعات مهمی که در طرح رزاق دنبال می شود ایجاد اشتغال پایدار بر اساس عواید حاصل از این طرح می باشد که با مشارکت بانک رسالت ، قرارگاه غدیر و مجموعه ارتش این مهم در دستور کار قرار گرفته است تا بتوانیم مبتنی بر پتناسیل های منطقه ای با افزایش مشاغل خرد خانگی شرایط اشتغال را در منطقه فراهم نماییم .
ایشان افزود : در صورت وجود ظرفیت مبتنی بر درخواست های مردمی ارائه شده از سوی فرمانداران در صورت صلاحدید کارگروه امکان افزایش جایگاه های جمع آوری وجود دارد لیکن همه فرایند این موضوع مبتنی بر تصمیم گیری در کارگروه بوده و یک مجموعه صاحب نظر در این حوزه نمی باشد .
مهندس سارانی در ادامه با اشاره به موضوع درخواست تسریع در بازسازی بازارچه میلک بیان داشت : با عنایت به وظیفه ای که بر عهده ما گذاشته شده و طبق توافق با مجموعه بازارچه های مرزی و بنا بر تاکید استاندار محترم موضوع بهسازی بازارچه مرزی میلک مبتنی بر توافق صورت گرفته از هفته آتی استارت خواهد خورد و در این پروژه آسفالت ؛ جدول گذاری و ... در دستور کار قرار دارد .
ایشان گفت : ماشین آلات عمرانی مستقر و مصالح مورد نیاز دپو گردیده و انشالله به سرعت فرایند کار دنبال می شود لیکن به دلیل فعال بودن بازارچه احتمال دارد بازه زمانی کار کمی طولانی گردد اما اهتمام ما براین است که پروژه فوق در بازه زمانی مقرر طبق توافق اولیه به پایان برسد .
۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ۱۷:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید